Dogodne przekazywanie dokumentów – w praktyce

Polecane biuro rachunkowe

Naszym celem jest świadczenie usług na wysokim poziomie. Nowi Klienci, którzy powierzają nam obsługę podatkowo – księgową oraz płacowo – kadrową, potwierdzają, że trafili do Exactus z polecenia. Cieszymy się, że dużym doświadczeniem i systematyczną pracą zasłużyliśmy sobie na to by stać się polecanym biurem rachunkowym w Mosinie i okolicy. Tym bardziej, że nieustannie dążymy do zwiększenia poziomu obsługi klienta i krok po kroku wdrażamy udogodnienia. Jednym z przykładów inicjatywy ułatwiającej współpracę z naszym biurem jest uruchomiony paczkoport. To niepozorna, ale solidnie wykonana wrzutnia na korespondencję zlokalizowana przy wejściu do naszego biura przy ul. Bukowej 16 w Mosinie. 

Ułatwiamy życie

Misją naszego biura rachunkowego jest działanie na rzecz klientów i świadczenie usług księgowych na wysokim poziomie. W praktyce oznacza to, że zdejmujemy ciężar odpowiedzialności przedsiębiorcy w zakresie prowadzenia rachunków firmy i spraw płacowo – kadrowych. Jednym słowem ułatwiamy biznesmenom życie, które w Polsce nie należy do najłatwiejszych. Pośpiech, korki, naglące terminy co codzienność wielu osób. Trudno jest dopilnować, aby dokumenty do księgowania trafiły na czas do biura rachunkowego. Dlatego postanowiliśmy zainwestować w paczkoport – wyrzutnię na dokumenty. urządzenie jest proste w obsłudze – wystarczy podnieść pokrywę, włożyć dokumenty i zamknąć pokrywę. Wówczas uruchamia się zapadnia, która przemieszcza dokumenty w bezpieczną przestrzeń.

Zalety i cechy Paczkoportu

  • czynny 24 h / 7 dni w tygodniu – Klient przywozi dokumenty w dogodnym dla siebie czasie i nie jest uzależniony od godzin pracy biura
  • darmowy – Klient nie ponosi kosztów związanych z wysyłką dokumentów
  • bezpieczny i odporny na warunki atmosferyczne
  • pomieści paczki o wymiarach nawet 40 x 37 x 45 cm
Paczkoport_Exactus - wysoki poziom usług
Paczkoport_Exactus – wysoki poziom usług

Paczkoport opróżniamy na bieżąco więc zespół księgowy lub kadrowy otrzymuje dokumenty bez zbędnej zwłoki. Wielu naszych klientów chwali sobie tę możliwość. Cieszymy się, że paczkoport jest wykorzystywany w praktyce.

Zachęcamy do korzystania z PACZKOPORTU i z góry dziękujemy za terminowe przekazywanie dokumentów do księgowania. Dziękujemy także Klientom za aktywne przekazywanie opinii, które pomagają  zidentyfikować obszary wymagające poprawy. Pracujemy już nad kolejnymi udogodnieniami dla klientów naszego biura rachunkowego i jesteśmy przekonani, że krok za krokiem zbliżamy się do celu jakim jest wysoki poziom usług biura rachunkowego Exactus. 

28 kwietnia 2022