Praca

Praca w biurze rachunkowym
Wiążesz swoją przyszłość zawodową z rachunkowością lub kadrami? Zapraszamy do współpracy.

Praca w biurze rachunkowym
Oferujemy zatrudnienie 50 pracownikom w formie etatu oraz umowy zlecenia. Dbamy o przyjazną atmosferę i umożliwiamy elastyczne godziny pracy. Zapewniamy wygodne i bezpieczne miejsce pracy w komfortowych warunkach w nowoczesnym budynku.

Polecamy śledzenie ofert pracy dla Księgowej / Księgowego oraz  Kadrowej / Kadrowego w Exactus.  Jesteśmy jednym z największych biur rachunkowych w regionie. W związku z dynamicznym rozwojem, Exactus oferuje pracę w biurze rachunkowym i prowadzi rekrutację ciągłą.  Poszukujemy osób na stanowiska do działu księgowego i do działu obsługi płacowo – kadrowej.  Nawiążemy współpracę także z osobami z uprawnieniem Biegłego Rewidenta.

Interesuje Cię praca w biurze rachunkowym i wiążesz swoją przyszłość zawodową z rachunkowością i obsługą płacowo – kadrową? Zachęcamy do składania swoich kandydatur i przekazania informacji zainteresowanym osobom.

Sprawdź oferty pracy na stanowiska:

  1. Księgowa / Księgowy w dziale Pełne Księgi Rachunkowe (pobierz opis oferty
  2. Księgowa / Księgowy w dziale Książki Przychodów i Rozchodów (pobierz opis oferty)
  3. Asystentka  / Asystent w dziale księgowym (pobierz opis oferty)
  4. Specjalista ds. rozliczeń płacowo – kadrowych naszych klientów (pobierz opis oferty)
  5. Asystentka / Asystent w dziale rozliczeń płacowo – kadrowych naszych klientów (pobierz opis oferty),
  6. Praktyki dla uczniów/studentów oraz wakacyjne staże (pobierz opis oferty)

Oferta współpracy z Biegłym Rewidentem (pobierz opis oferty)

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu tylko z wybranymi osobami. Prosimy o wyrozumiałość. 

Na czym polega ta praca?
Biuro rachunkowe świadczy usługi dla innych podmiotów gospodarczych w zakresie prowadzenia książki przychodów i rozchodów, pełnych ksiąg rachunkowych i obsługi płacowo – kadrowej.

Do zadań Księgowej i Księgowego należy przede wszystkie prowadzenie rachunkowości tj. księgowanie bieżących dokumentów (w tym np. księgowanie listy wynagrodzeń, księgowanie w ZUS właściciela), miesięczne / kwartalne naliczanie podatków,  miesięczne / kwartalne naliczanie podatku VAT, złożenie deklaracji VAT do Urzędu Skarbowego, przygotowanie rozliczenia rocznego PIT – 36 / PIT –  36L. W przypadku pełnych ksiąg rachunkowych księgowa / księgowy przygotowuje także CIT – 8, oraz sprawozdanie finansowe.
Specjalistka i Specjalista ds. płac i kadr odpowiada za takie czynności, jak: ewidencja czasu pracy, urlopów oraz innych nieobecności, naliczanie wynagrodzenia (sporządzanie listy płac). Ponadto personel zapewnia kompleksową obsługę Pracowniczych Planów Kapitałowych, sprawozdawczość do ZUS, PFRON oraz inne czynności w zakresie zagadnień prawa pracy i podatku dochodowego oraz ubezpieczeń społecznych.

Praca w biurze rachunkowym stawia także wyzwania. Ze względu na nieustannie zmieniające się przepisy prawa do zadań pracowników biura rachunkowego należy systematyczna aktualizacja wiedzy. Ponadto różnorodność obszarów działania naszych Klientów wymaga szukania odpowiednich przepisów (podatkowo – księgowych i płacowo – kadrowych) i stosowania ich. Ponieważ nasz zespół tworzą doświadczeni eksperci, Klient może mieć spokojną głowę, że wszystko jest pod kontrolą. Z kolei osoba dołączająca do zespołu otrzymuje wsparcie doświadczonej kadry.