Referencje

Jakość naszych usług jest gwarantowana przez wysokie kwalifikacje zatrudnionych osób. Pewność prawidłowego prowadzenia dokumentów dają uprawnienia naszych pracowników do usługowego prowadzenia ksiąg rachunkowych oraz Rada Nadzorcza złożona m.in. z biegłych rewidentów.
Doskonałość świadczonych usług została potwierdzona Certyfikatem Najwyższej Jakości nadawanym przez Wielkopolskie Stowarzyszenie Badań nad Jakością, a także  zdobyciem w roku 2004 przez Tomasza Nowickiego I miejsca w Wielkopolsce i III miejsca w skali kraju w ogólnopolskim konkursie na Księgowego Roku organizowanym m.in. przez Fundację Rozwoju Rachunkowości i Stowarzyszenie Księgowych w Polsce.
Dzięki rozmiarom działalności, EXACTUS  może zapewnić, że świadczenie usług na tak wysokim poziomie wiąże się równocześnie  z ograniczeniem kosztów prowadzenia ksiąg rachunkowych zarówno przez własną księgowość jak i mniejsze biura rachunkowe.
Wśród naszych klientów znajdują się przedsiębiorstwa prowadzące różnorodne rodzaje działalności, nie tylko w kraju lecz również na rynkach międzynarodowych. Współpracujemy z gospodarstwami rolnymi, przetwórniami, zakładami produkcyjnymi, firmami usługowymi, przedsiębiorstwami handlowymi (również eksporterami), zakładami opieki zdrowotnej oraz szkołami.
Wśród naszych największy klientów możemy wymienić:

 

Równocześnie przeprowadziliśmy badania sprawozdań finansowych m.in.:
–        PM POL – AUTO Sp. z o.o. (Grupa kapitałowa POL CAR Sp. z o.o.)
–        HR POLPARTS Sp. z o.o. (Grupa kapitałowa POL CAR Sp. z o.o.)
–        RANAL Sp. z o.o. (Grupa kapitałowa NOVOL Sp. z o.o.)
–        NOVOL i Wspólnicy Sp. Komandytowa (Grupa kapitałowa NOVOL Sp. z o.o.)
–        POFAM Poznań Sp. z o.o.
–        Czerwonackie TBS Sp. z o.o.
–        Mosińskie TBS Sp. z o.o.
–        Wielkopolski Indyk Sp. Jawna
–        ZPM DWORECCY Sp. Jawna
–        ZIOŁOLEK Sp. z o.o.
–        ZNS MOTOREM S.A.
–        Przedsiębiorstwo Robót Drogowo Mostowych Szamotuły Sp. z o.o.
–        Instytut Dendrologii PAN
–        ZAMETEX
–        BroMargo Sp. z o.o.
–        De Molen Trade Sp. z o.o.
–        Stowarzyszenie Pomocy Bliźniemu MAR – KOT
logo-mdw1

Z biurem rachunkowym Exactus współpracuję od roku. Współpraca układa się satysfakcjonująco. Zawsze mogę liczyć na fachową poradę i rzetelność obsługi dokumentów. Obsługa jest terminowa, a pracownicy z życzliwością odnoszą się do zadawanych pytań. Polecam współpracę z Exactus wszystkim przedsiębiorcom.

Krystian Marciniak
Prezes Zarządu, MDW S.A.
logo-top_pdc

Z biurem rachunkowym Exactus współpracujemy od 2013 roku. Współpraca układa się satysfakcjonująco. Zawsze mogę liczyć na fachową poradę i rzetelność obsługi dokumentów. Obsługa jest terminowa, a pracownicy z życzliwością odnoszą się do zadawanych pytań. Polecam współpracę z Exactus wszystkim przedsiębiorcom.

Błażej Krzyżanowski i Marcin Klimaszyk
Członek Zarządu, Process Diagnostic & Control