Dlaczego outsourcing?

Exactus Biuro Rachunkowe Mosina

OUTSOURCING USŁUG KSIĘGOWYCH I PŁACOWO – KADROWYCH
Naszą ofertę współpracy kierujemy nie tylko do przedsiębiorstw korzystających z usług innych biur rachunkowych lecz również do firm, które rozważają lub już zdecydowały się na stworzenie własnego działu księgowości. W porównaniu do takiego rozwiązania współpraca z naszym Biurem niesie ze sobą co najmniej 3 podstawowe korzyści:

KORZYŚĆ PIERWSZA
Biuro zapewnia praktycznie niezachwianą ciągłość świadczenia usług. Ewentualna absencja jednego z pracowników Biura spowodowana urlopem, chorobą, macierzyństwem czy nawet zmianą pracy nie powoduje jakiegokolwiek problemu u Klienta. Prowadzeniem jego ewidencji natychmiast może zająć się inna wykwalifikowana osoba. W przypadku utrzymywania własnej księgowości bardzo często przedsiębiorstwa narażone są na komplikacje spowodowane przedłużającą się nieobecnością pracownika z jakiegokolwiek powodu. Outsourcing usług księgowych i płacowo – kadrowych to gwarancja ciągłości obsługi. Sprawdź naszych specjalistów tutaj Zespół pracowników.

KORZYŚĆ DRUGA
Współpracujemy z wieloma wykwalifikowanymi specjalistami w dziedzinie m.in. podatku od towarów i usług, podatków dochodowych, rachunkowości i spraw płacowo – kadrowych. Dzięki temu, Biuro zapewnia profesjonalne rozwiązanie wszelkich pojawiających się problemów. Rozmaite wyzwania w przypadku korzystania z własnej księgowości i tak często wymagają współpracy z zewnętrznym firmami. A sam koszt utrzymania wysoce wykwalifikowanych specjalistów m.in. z zakresu podatków często przekracza możliwości finansowe pojedynczego przedsiębiorstwa.

KORZYŚĆ TRZECIA
Biuro ponosi pełną odpowiedzialność za rozliczenia podatkowo – księgowe oraz reprezentuje przedsiębiorstwo wobec organów fiskalnych. Takie rozwiązanie nie tylko zabezpiecza firmy przed restrykcjami ze strony urzędów skarbowych lecz również często ułatwia z nimi współpracę. Sprawdź co obejmuje nasz pakiet bezpieczeństwa tutaj Spokój dzięki profesjonalizmowi.

 
Właśnie dlatego outsourcing usług księgowych i płacowo – kadrowych to wygodne rozwiązanie dla wielu przedsiębiorców. Powierzenie nam prowadzenia rachunkowości i spraw płacowo – kadrowych zapewnia przedsiębiorcy spokojną głowę i uwalnia jego potencjał by mógł skupić się na prowadzeniu działalności i rozwoju firmy.