zakładanie spółki zoo – Skorzystaj z doradztwa Exactus

Exactus Zakładanie spółki zoo

Interesuje Cię zakładanie spółki zoo? Skorzystaj z doradztwa Exactus – możemy zająć się wszystkimi formalnościami i zgłoszeniami związanymi z założeniem spółki z o.o.
Zastanawiasz się jak założyć sp. zoo? A może rozważasz przekształcenie działalności osoby fizycznej w spółkę z o.o.?
Pomagamy we wszystkich formalnościach przy zakładaniu spółki z o.o.

Nowo założone oraz małe spółki z ograniczoną odpowiedzialnością (sp. z o.o.) płacą podatek dochodowy w wysokości jedynie 9%? Dotychczasowy limit obrotu, który wynosi 1,2 mln. euro od początku 2021 roku ma zostać zwiększony do 2 mln. euro?
Od przyszłego roku planowane jest, aby spółki z o.o. mogły nie płacić w ogóle podatku od zysku, który zostanie zatrzymany w Spółce?
Zastanawiasz się, czy taka forma prowadzenia działalności mogłaby być dla Ciebie korzystna… ale być może obawiasz się formalności związanych z założeniem spółki i jej dalszym funkcjonowaniem?…
Masz wątpliwości?
Skorzystaj z naszej pomocy!
Określimy, czy tak forma działalności będzie dla Ciebie dobrym wyborem.
A jeśli będzie to dla Ciebie korzystne, zajmiemy się wszystkimi formalnościami! Ty musisz tylko podać nazwę, przedmiot działalności oraz dane wspólników. My przygotujemy wszystkie dokumenty do sądu, dokonamy zgłoszenia do urzędu skarbowego oraz zarejestrujemy do podatku VAT. Nie musisz się przejmować się żadnymi formalnościami.
Jeśli będzie trzeba, na potrzeby zarejestrowania siedziby umożliwimy skorzystanie z naszego adresu „wirtualnego biura”.
Możemy też przygotować umowę najmu na lokal wskazany przez Ciebie.