Exactus wyróżniony!

Kolejny, piąty raz Exactus został wyróżniony w konkursie Poznański Lider Przedsiębiorczości organizowanym przez Starostwo Powiatu Poznańskiego. W tym roku przypadła okrągła jubileuszowa edycja tego plebiscytu, który promuje najlepsze firmy z terenu metropolii Poznań. Startujących oceniał partner merytoryczny, spółka Grant Thornton Frąckowiak. W kapitule, oprócz samorządowców, zasiedli także naukowcy, przedsiębiorcy i bankowcy. W ocenie liczyły się m.in. sukcesy na rynku, ciekawa oferta, wykorzystywane innowacje i nowoczesne metody organizacji pracy, a także to, czy działalność jest przyjazna ludziom i środowisku. 

Ideą Poznańskiego Lidera Przedsiębiorczości jest nagrodzenie firm innowacyjnych, przedsiębiorczych, zarządzanych przez ludzi otwartych na nowe rozwiązania, pracujących na sukces gospodarczy regionu i stanowiących o jego sile – Jan Grabkowski, Starosta Powiatu Poznańskiego.

Serdecznie dziękujemy szacownemu gronu ekspertów, którzy zasiadli w Kapitule konkursu za docenienie naszych sukcesów, portfolio usług, aktywności, które wspierają przedsiębiorców oraz działalności zgodnej z etyką zawodową. Gratulujemy pozostałym finalistom.  

 Exactus otrzymywał wyróżnienia w roku 2021 (XIX edycja), 2017 (Edycja XV) oraz 2016 (edycja XIV) i 2015 (XIII edycja). 

(materiały Organizatora – Powiat Poznański)