Biuro rachunkowe Exactus z wyróżnieniem

Biuro rachunkowe Exactus z wyróżnieniem

Kapituła składająca się z reprezentantów Biura Promocji Gospodarczej i Certyfikacji w Poznaniu, grupy MTP oraz Wielkopolskiego Związku Pracodawców LEWIATAN w porozumieniu z władzami Wyższej Szkoły Umiejętności Społecznych postanowiła przyznać nam tytuł „FIRMA GODNA POLECENIA”, „LIDER PRZEDSIĘBIORCZOŚCI 2023” oraz „WIARYGODNY PARTNER W BIZNESIE”.

Wyróżnienie to zostało przyznane za efektywność w realizacji założonej wizji i strategii rozwoju, wzorcowe zarządzanie firmą, rzetelność i odpowiedzialność w działaniu, a w szczególności za zdobycie niepodważalnej opinii firmy godnej polecenia i wiarygodnego partnera w biznesie.

Tytuł Lider Przedsiębiorczości 2023 przyznany został za znakomite, zgodne z najwyższymi standardami zarządzanie przedsiębiorstwem.

Uroczystość wręczenia odbyła się podczas uroczystej gali 24 października 2023 w auli Wyższej Szkoły Umiejętności Społecznych.

Uznanie Burmistrza Mosiny

W związku z otrzymaniem powyższych wyróżnień, Prezes Exactus Sp. z o.o. – Tomasz Nowicki przyjął z rąk Burmistrza Mosiny – Pana Dominika Michalaka osobiste gratulacje oraz list gratulacyjny. Niezmiernie miło było nam gościć tak szacownego gościa w progach naszego biura. Treść listu gratulacyjnego od Burmistrza oraz pamiątkowe zdjęcie ze spotkania Burmistrza Mosiny oraz Prezesa Exactus Sp. z o.o prezentujemy poniżej.

 

Related Posts