Mosińskie Forum Biznesu

𝗠𝗼𝘀𝗶𝗻́𝘀𝗸𝗶𝗲 𝗙𝗼𝗿𝘂𝗺 𝗕𝗶𝘇𝗻𝗲𝘀𝘂 (𝗜𝗜  edycja)

Już 15 października 2025 przedstawiciele lokalnego biznesu będą mieli okazję spotkać się na II Mosińskim Forum Biznesu. Inicjatywa Dominika Michalaka – Burmistrza Gminy Mosina  spotkała się z pozytywnym odzewem środowiska przedsiębiorców i  zgodnie z deklaracją z ubiegłego roku mamy ponowną edycję.

Dla kogo?
Forum kierujemy do lokalnych przedsiębiorców i firm działających na terenie gminy Mosina – zarówno tych z siedzibą, jak i oddziałem w naszej gminie. To także wydarzenie dla menedżerów i wszystkich osób związanych z lokalnym środowiskiem biznesowym. Zapraszamy również przedsiębiorców z gmin sąsiednich.

Termin:  15 października 2025 r.

Miejsce: Mosiński Ośrodek Kultury, ul. Dworcowa 4, Mosina.

Godziny:  9.30-14.30
(od godziny 9.00 rejestracja uczestników)

 
W programie:
Sztuczna inteligencja w biznesie – to wokół niej zbudowana jest cała agenda Forum. W programie znajdą się też panele tematyczne z udziałem ekspertów i instytucji wspierających przedsiębiorczość. Do tego stoiska partnerów, networking i okazja, by wymienić się doświadczeniami oraz dobrymi praktykami.
 
Przedstawiamy prelegentów i tematy wystąpień, które czekają na uczestników tegorocznego spotkania dla biznesu.
👉 Spotkanie poprowadzi Janusz Jankowiak, doradca strategiczny, Ex CEO Arvato/Bertelsmann, współzałożyciel ABSL.
 
📝 𝗥𝗘𝗝𝗘𝗦𝗧𝗥𝗔𝗖𝗝𝗔 https://www.mosina.pl/formularz (udział bezpłatny).
 
Do zobaczenia na II Mosińskim Forum Biznesu 👋
 
📍 Mosina | 🗓 15.10.2025 | Mosiński Ośrodek Kultury
Szczegóły na mosina.pl