Dane kontaktowe

Biuro Rachunkowe Exactus Sp. z o.o.

ul. Dembowskiego 5
62-050 Mosina

tel. 61 899 66 80
tel. kom. 515 165 062

e-mail: biuro@exactus.com.pl

biuro czynne w godzinach: pn-pt 07:00-17:00

 

Biuro rachunkowe Poznań:

Radosław Degis

r.degis@exactus.com.pl

tel. (061) 899 66 86

 

Biuro rachunkowe Luboń:

Renata Aranowska

r.aranowska@exactus.com.pl

tel. (061) 899 66 84

 

Biuro rachunkowe Kościan:

Anna Sobesto

a.miler@exactus.com.pl

tel. (061) 899 66 88

 

Biuro rachunkowe Czempiń:

Monika Hasik

m.bucher@exactus.com.pl

tel. (061) 899 66 88

 

Biuro rachunkowe Śrem:

Piotr Kotecki

p.kotecki@exactus.com.pl

tel. (061) 899 66 86

 

Biuro rachunkowe Puszczykowo:

Joanna Nowicka

j.nowicka@exactus.com.pl

tel. kom. 501 432 146

 

Biuro rachunkowe Kórnik:

Jagoda Michalak

j.michalak@exactus.com.pl

tel. (061) 899 66 88

 

Biuro rachunkowe Stęszew:

Anna Marciniak

a.marciniak@exactus.com.pl

tel. (061) 899 66 85

 

Biuro rachunkowe Środa Wielkopolska:

Marta Kukuczka

m.lewicka@exactus.com.pl

tel. (061) 899 66 85

 

Biuro rachunkowe Komorniki:

Łukasz Smoczyński

l.smoczynski@exactus.com.pl

tel. (061) 899 66 89